Kuchařka pro pomalý hrnec

Pokud už doma máte, nebo se teprve chystáte koupit pomalý hrnec, bude se vám k němu hodit i dobrá kuchařka s recepty. V tomto článku najdete kuchařky pro pomalý hrnec v knižní podobě, které jsou na českém trhu momentálně nejlepší.

1. Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec

loudavé vaření: recepty pro pomalý hrnec
Obal kuchařky
loudavé vaření obsah kuchařky
Obsah kuchařky (klikni pro zvětšení)

Barbora Charvátová je úspěšná food blogerka, kterou mnozí znají jako „Mámu v kuchyni“ z jejího stejnojmenného blogu.

V její v pořadí třetí kuchařce zaměřené na recepty pro pomalý hrnec najdete na 183 stranách celkem 72 receptů rozdělených přehledně do kategorií.

Součástí knihy je i úvod, ve kterém se seznámíte s naprostými základy vaření v pomalém hrnci, takže kuchařka poslouží velice dobře i nováčkům a začátečníkům, kteří ještě nemají s pomalým vařením zkušenosti.

Všechny recepty pro pomalý hrnec jsou jednoduché a srozumitelné, graficky pochopitelně zpracované. U každého receptu najdete i doprovodný obrázek, který reprezentuje hotové dílo.

recept z kuchařky
Obrázek a postup receptu z kuchařky Loudavé vaření (klikni pro zvětšení)

Kuchařku pro pomalý hrnec Loudavé vaření můžete zakoupit a stáhnout také jako e-knihu v pdf formátu.

2. Loudavé vaření 2: Nové recepty pro pomalý hrnec

loudavé vaření 2
kuchařka pro pomalý hrnec Loudavé vařen 2 obsah
kuchařka pro pomalý hrnec Loudavé vařen 2 obsah 2
kuchařka pro pomalý hrnec Loudavé vařen 2 obsah 3

Po úspěšném prvním díle přichází na trh druhý. Kuchařka Loudavé vaření 2 od autorky Báry Charvátové, ve které najdete na 200 stranách celkem 80 nových receptů.

Bára přidala do druhého dílu také recepty pro děti, kterým věnuje celou jednu kapitolu kuchařky. Pro pestřejší výběr je v kuchařce také vyšší počet bezmasých a mezinárodních receptů, které si čtenáři po úspěšném prvním díle vyžádali.

Všechna jídla v kuchařce pro pomalý hrnec jsou výživná, chutná a přitom jednoduchá s důrazem na to, aby základní suroviny jednotlivých receptů byly u nás snadno dostupné.

Kuchařku pro pomalý hrnec Loudavé vaření 2 můžete zakoupit a stáhnout také jako e-knihu v pdf formátu.

3. Největší dobroty z pomalého hrnce

Největší dobroty z pomalého hrnce

Trochu rozporuplná, ale ne nutně špatná kuchařka pro pomalý hrnec. V úvodu najdete krátké seznámení s pomalým hrncem – co to je, jak ho používat.

Následují recepty pro pomalý hrnec, které jsou ovšem z velké části dost exotické a některé ingredience nemusí být tak snadné sehnat.

Kuchařka sama o sobě není špatná, ale pokud chcete především lidovější a jednoduché recepty pro pomalý hrnec, sáhněte po knihách Loudavého vaření.

Byl pro Vás článek přínosný?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte článek.

Hodnocení 4.8 / 5. Hlasovalo: 16

Ještě nikdo nehodnotil, budete první?

Přidat komentář k tématu můžete zde:

komentář

Tophrnce
Logo